O nás

Náš tým funguje od roku 2008 pod Az centrem Havlíčkův Brod. Kroužek vede paní Gabriela Beránková. Každý rok sestavujeme novou choreografii jak pro velká tak malá děvčata. Do PINK chodí děvčata ve věku 10-16 let a do MINIPINK ve věku 6-10 let. Každý rok také necháváme šít nové kostýmy a upravujeme doplňky k nim. 

Naše pravidla 

Mažoretky jsou kolektivní sport, proto je důležité, aby se děvčata v kolektivu kamarádila, podporovala navzájem a jako kolektiv se taky chovala, protože jenom společně lze dosáhnout stanovených snů a cílů.


 

 ABSENCE, OMLUVENKY: Je potřeba, aby rodiče děvčata omlouvala vždy před tréninkem buď na emailu do čtvrtka nebo telefonicky v pátek hodinu před tréninkem a oznamovali, jak dlouho se plánuje absence. Dlouhodobá absence, zvláště pak na vystoupeních způsobuje komplikace. Absence způsobuje, že v sestavách stále někoho něco doučujeme, což nás zdržuje od pokračování v choreografiích a navíc zbylá děvčata ztrácí motivaci neustálým opakováním sestav.

Rovněž absence na předem známých vystoupeních a soutěžích nám komplikuje práci, děvčata se musí přeučovat místa i prvky a zbytečně jsou stresována.

Trenérka vždy soustředění, vystoupení, soutěž či jiné akce nahlásí dopředu časovým předstihem.

Účastnit se akcí – vystoupení, soutěží a soustředění jsou pro všechny povinná!!

Tento kroužek je náročný i pro rodiče - jak časově, tak finančně. Přihlášení do mažoretek s děvčaty pořádně zvažte! Skladbu vždy nacvičují všechna děvčata ve skupině a není možné v průběhu roku odstupovat. Také není dobré pro skupinu, když děvčata na tréninky nechodí. Poškozují tím celou skupinu. V mažoretkách platí, že děvčata jsou TÝM, proto pokud svoji dceru omlouváte, nebo si mažoretky v průběhu roku rozmyslíte, neškodíte mně, ale právě všem zbývajícím mažoretkám ve skupině.


 

TRÉNINK: Na trénink chodíme včas! Trénink začíná vždy v 15.00, proto je dobré přijít s předstihem, aby se děvčata stihla převléct.  Trénink je pouze 1x týdně, proto si prosím vše ostatní plánujte mimo tento den.
Na trénink nosíme:

  • sportovní oblečení

  • cvičky

  • pití

  • hůlku

  • stažené vlasy v culíku,

SOUTĚŽE: Na soutěže je potřeba mít vždy čistý a vypraný kostým, uložený ve vaku a pověšený na ramínku. Vždy mít čistou hůlku, vyprané bílé jarmilky, silonky bez sedu (alespoň 2x), bílé ponožky, spodní prádlo, průhledná ramínka k podprsence, dostatek pinetek, gumiček,naušnice, hřeben, lak na vlasy a vycpávku do drdolu.

Jezdíme vždy ve společném oblečení! (tepláky, mikina)

Vždy jezdíme na různé akce v časovém předstihu,aby jsme nemuseli na nikoho čekat je to nepříjemné:

 KOSTÝMY: Kostýmy jsou šité z plavkoviny, v žádném případě neperte kostýmy v pračce, přeperte pouze v ruce ve vlažné vodě, NEŽEHLÍ SE, stačí vyvěsit na ramínku a nechat uschnout (nepoužívat ani sušičku).

 Pravidla nevznikla jen kvůli trenérce, ale hlavně kvůli děvčatům, abychom si navzájem usnadnili práci a lépe se soustředili na naše sny. J

DĚKUJI ZA DODRŽOVÁNÍ♥           Trenérka Gabriela Beránková

 

 

Kontakt

Gabriela Beránková 723071181 mazoretky.pink@seznam.cz